Pozycjonowanie stron WordPress

WordPress to jedna z najpopularniejszych platform dla stron internetowych.

WordPress.com to jeden z najpopularniejszych, darmowych systemów zarządzania treścią (CMS) dla stron internetowych, z którym poradzi sobie każdy użytkownik, nie mający nawet elementarnej wiedzy z zakresu programowania lub kodowania stron.

Zmiany na stronie opartej o silnik WordPress mogą być wprowadzane za pomocą wbudowanych ustawień, edytorów lub dzięki wtyczkom, dostępnym na platformie wordpress.org. W przypadku instalacji CMSa na własnym serwerze możliwy jest także bezpośredni dostęp do plików strony.

Wykorzystaj potencjał SEO Twojej strony opartej o WordPress.

Wypełnij formularz i zdobądź bezpłatną wycenę.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Administratorem danych osobowych jest Semrevo - Grupa SOODA Joanna Nowakowska z siedzibą w Kościanie przy ul. Dworcowej 10/4, 64-000 Kościan, NIP: 698-133-01-53.

Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przez nas przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie - podstawa to prawnie uzasadniony interes administratora - art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz zakończenia korespondencji w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi lub zawarcia ewentualnej umowy.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. W kwestiach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami kontaktować drogą korespondencyjną lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]

Regulamin i polityka prywatności

WordPress - optymalizacja pod kątem wyszukiwarki Google

Popularność systemu zarządzania treścią nie zawsze idzie w parze z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek. To, jak dobrze zoptymalizowana i widoczna będzie witryna zależy głównie od jej właściciela.

Poniżej znajdują się punkty, na które warto zwrócić uwagę podczas optymalizacji witryny opartej o WordPress.

Przyjazne adresy

Czyli takie, które od razu poinformują o tematyce podstrony i wskażą jej zawartość.

Metadane - tytuły i opisy podstron

Metadane nie tylko informują o zawartości, ale także zachęcają (lub nie) do odwiedzenia właśnie Twojej strony internetowej.

Mapa witryny

Prawidłowa mapa witryny wskaże robotom wyszukiwarki drogę do wszystkich podstron i ułatwi indeksowanie Twojej witryny.

Zgodny ze standardami, responsywny szablon

W dobie Mobile-First Index posiadanie witryny przyjaznej dla urządzeń mobilnych to must have w kontekście widoczności w Internecie.

Wartościowa i unikalna treść

Czyli to, czego szukają użytkownicy (roboty także!). Unikalna i wyczerpująca treść zostanie doceniona przez algorytm wyszukiwarki i sprawi, że będzie lepiej widoczna.

Nagłówki i struktura treści

Logiczną strukturę treści, opatrzoną nagłówkami, doceniają nie tylko użytkownicy, ale także roboty wyszukiwarek.

Szybkość ładowania strony

Rozbudowane szablony, zła konfiguracja pamięci podręcznej czy kolejne wtyczki to zmora dla szybkości ładowania się strony.

Dane uporządkowane

Stosowanie danych strukturalnych ułatwia robotom wyszukiwarek zrozumienie naszej witryny i treści w niej zawartych.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej witryny?