SEO - Pozycjonowanie stron internetowych

Dowiedz się czym jest pozycjonowanie stron internetowych i w jaki sposób może pomóc Ci w biznesie osiągnąć większe zyski.

Czym jest SEO oraz pozycjonowanie stron internetowych?

Często oba pojęcia używane są zamiennie, jednak czy słusznie?

SEO (ang. Search Engine Optimization)

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Działania mające na celu przystosowanie strony internetowej do odpowiedniego wyświetlania się w wynikach wyszukiwania, tym samym zwiększenia ilości oraz jakości ruchu na stronie internetowej, a także widoczności i rozpoznawalności marki w Internecie.

Do działań SEO zalicza się na przykład optymalizację kodu źródłowego lub treści znajdujących się na stronie. Aby działania SEO miały sens, należy zrozumieć i poznać intencje użytkowników, którzy szukają informacji w Internecie.

Pozycjonowanie stron internetowych

Metoda promocji w Internecie, w której zawiera się SEO

To wspomniana optymalizacja stron internetowych, ale także inne działania, gdzie poprzez efekt synergii dąży się do osiągnięcia jak najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania (ang. SERP - Search Engine Results Page).

W pozycjonowaniu oprócz SEO wykorzystuje się również pozyskiwanie wartościowych linków (link building) oraz marketing treści (content marketing), czyli tworzenie wartościowych oraz angażujących treści.

W procesie pozycjonowania nieoceniona jest również analityka internetowa, która pozwala odpowiednio dobrać oraz skoordynować wszystkie powyższe działania.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Jak my postrzegamy pozycjonowanie stron oraz SEO?

W naszej idei pozycjonowanie oraz SEO to elementy marketingu wzrostu.

Dla nas te pojęcia są przede wszystkim możliwością wykreowania szansy na zwiększenie konwersji, czyli głównego celu wszystkich internetowych biznesów.

Dlatego też nie zatrzymujemy się na zamkniętej liście wyrażeń kluczowych, lecz staramy się maksymalnie wykorzystać potencjał widoczności każdej witryny.

28.000.000

liczba internautów w Polsce

Ponad 80%

badanych Polaków codziennie korzysta z Internetu

80% Polaków

wybiera Internet jako pierwsze źródło szukanych informacji

Osiągnij wysokie pozycje. Zwiększ konwersję. Wykorzystaj swój potencjał.

Wypełnij formularz i zdobądź bezpłatną wycenę.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Administratorem danych osobowych jest Semrevo - Grupa SOODA Joanna Nowakowska z siedzibą w Kościanie przy ul. Dworcowej 10/4, 64-000 Kościan, NIP: 698-133-01-53.

Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przez nas przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie - podstawa to prawnie uzasadniony interes administratora - art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz zakończenia korespondencji w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi lub zawarcia ewentualnej umowy.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. W kwestiach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami kontaktować drogą korespondencyjną lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]

Regulamin i polityka prywatności

Jak działa wyszukiwarka Google?

Powyższe statystyki robią wrażenie i obrazują pole do działań marketingowych w Internecie. Zanim jednak dotrzemy do naszej grupy docelowej, warto poznać zasady działania wyszukiwarki Google.

Wyszukiwarka Google to maszyna do odpowiedzi

Szukając w Google informacji, produktów lub usług nie przeszukujemy całego Internetu, tylko indeks stron www, które udało się odnaleźć robotom sieciowym.

 • Googleboty przeczesują Internet w poszukiwaniu nowych i zaktualizowanych witryn
 • Google tworzy ogromny zbiór (indeks) stron internetowych
 • Algorytmy korzystają z kilkuset wskaźników (czynników rankingowych), aby uporządkować zebrane wyniki
 • Wyniki organiczne to nie tylko uporządkowana lista witryn, ale także Mapy, Wiadomości, Zdjęcia, Filmy, Direct Answers i wiele innych

Jak ustalana jest kolejność stron w wynikach wyszukiwania Google?

Kolejność wyników wyszukiwania nie jest przypadkowa. Najwyższe, topowe pozycje zajmują strony internetowe, które zostały uznane najtrafniejsze dla wpisanego zapytania. Za ich kolejność odpowiedzialne są algorytmy wyszukiwarki Google.

Dokładny sposób ich działania nie jest powszechnie znany, ale wiadomym jest, że algorytmy Google korzystają z setek czynników rankingowych (częściowo jawnych), które w zależności od zapytania mogą różnić się pomiędzy sobą swoją wagą.

W tabeli poniżej znajduje się kilka wybranych czynników rankingowych z różnych obszarów.

Obszar Czynnik rankingowy
Domena Historia domeny
Wiek domeny
Podstrona Długość treści
Nasycenie treści słowami kluczowymi
Prędkość ładowania strony
Witryna SSL
Architektura witryny
Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych
Linki przychodzące Ilość linków
Wiek domen linkujących
Anchor-text
Interakcja z użytkownikiem Czas spędzony na stronie
Współczynnik odrzuceń
Marka Social media
Wzmianki

Pozycjonowanie stron internetowych w Google niesie ze sobą wiele korzyści

Jak już wiesz, pozycjonowanie jest elementem układanki - konwersji. Ale czy to wszystko? Dowiedz się co jeszcze zyskujesz, inwestując w ten rodzaj reklamy w Internecie.

Kontrola zasięgu reklamy

Reklama na rynku lokalnym czy globalna? Ty decydujesz - pozycjonowanie pozwala na pełną elastyczność i właściwie nieograniczony zasięg reklamy.

Idealna grupa docelowa

Reklama w TV lub radio trafia do wszystkich aktualnych odbiorców. Dzięki pozycjonowaniu trafisz wyłącznie do osób, które poszukują produktów lub usług, takich jak Twoje.

Wzrost ruchu na stronie

Większa liczba odwiedzin Twojej strony internetowej to nie tylko nowi użytkownicy, ale także szansa na stałych, powracających klientów.

Świadomość i zaufanie do marki

Pozycjonowanie to również budowanie Twojego wizerunku w Internecie. Dbając o reputację oraz widoczność zyskujesz nowych klientów i zaufanie.

Niski koszt

W porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy pozycjonowanie to nadal najbardziej opłacalna inwestycja, pozwalająca na uzyskanie długofalowych efektów.

Wzrost zysków

Wraz ze wzrostem widoczności w Internecie docierasz do większej liczby potencjalnych klientów, dzięki czemu możesz zwiększyć swoje zyski.

Pozycjonowanie strony WWW to proces ciągły

Budowa widoczności to nie jednorazowe działanie, a przemyślana, długofalowa strategia z nutą cykliczych działań.

Pozycjonowanie stron - audyt SEO

Analiza konkurencji oraz audyt SEO optymalizacji witryny

Pierwszy etap procesu pozycjonowania dzielimy na dwa. Dzięki temu poznajemy naszego klienta, ale wiemy też jak wygląda konkurencja. Informacje te wykorzystywane są w kolejnym etapie, w którym identyfikuje się problemy związane z SEO.

Analiza działań konkurencyjnych

Research wśród konkurencji pozwala na znalezienie mocnych oraz słabych stron - pod uwagę bierze się przede wszystkim trzy główne filary pozycjonowania, czyli optymalizację SEO, treści oraz linki prowadzące do domeny.

Analiza optymalizacji

Czyli szczegółowe zapoznanie się ze stanem promowanej witryny. Podobnie jak w przypadku analizy konkurencji, oprócz technicznych aspektów SEO, przeprowadza się również analizę content marketingową oraz w zakresie link buildingu.

Pozycjonowanie stron - Content Marketing

Dobór słów kluczowych oraz optymalizacja treści

"Pomyśl, jakich słów użyliby użytkownicy, by znaleźć Twoją stronę. Upewnij się, że te słowa znajdują się w treści witryny."

Sztandarowy cytat White Hat SEO to drugi etap promocji domeny w Internecie. Znając szczegółowe informacje na temat branży, konkurencji oraz promowanej witryny, przygotowuje się grupy wyrażeń, które będą stanowiły bazę do zwiększania widoczności oraz działań content marketingowych.

Content marketing

Tworzenie angażujących, atrakcyjnych i wciągających treści pozwala trafić do ściśle określonej grupy odbiorców, jednocześnie zwiększając szanse na pozyskanie nowych oraz powracających klientów.

Pozycjonowanie - On Page SEO

Techniczna optymalizacja witryny (On-Page SEO)

Czyli te wszystkie magiczne rzeczy.

Algorytmy wyszukiwarki Google oceniają każdą witrynę przez pryzmat kilkuset czynników rankingowych, które dodatkowo mogą zmieniać swoją wagę w zależności od tematyki.

Wytyczne Google dla Webmasterów oraz Raterów

Dzięki informacjom zdobytym podczas dokładnej analizy witryny oraz doświadczeniu, optymalizujemy stronę internetową zgodnie z wytycznymi Google dla Webmasterów oraz wytycznymi jakościowymi dla Raterów Google, dbając o prawidłową indeksację, nawigację, architekturę informacji, kod źródłowy i wiele innych.

Mierz wysoko dzięki On-Page SEO

Techniczne SEO to jeden z najważniejszych etapów promocji w Internecie. Optymalizacja oraz eliminacja problemów występujących w witrynie pozwala na znaczny wzrost jej widoczności.

Pozycjonowanie stron - link building

Budowa profilu linkowego domeny (link building)

Pozyskiwanie linków i budowanie profilu linkowego domeny to niezwykle istotny punkt promowania witryny, co potwierdza fakt, że algorytmy Google oceniają witrynę również poprzez liczbę oraz jakość linków do niej prowadzących.

Link building

Zdobywanie linków to żmudny i długotrwały proces. W ramach link buildingu prowadzimy działania marketingowe na starannie wyselekcjonowanych, zewnętrznych witrynach, a także wykorzystujemy własne, autorskie rozwiązania.

Wartościowe linki

W procesie pozyskiwania linków najważniejsza jest ich jakość oraz moc - to dwa główne wyznaczniki, którymi się kierujemy, dzięki czemu mamy pewność, że nasze działania są bezpieczne i nie narażamy witryny na obniżenie jej widoczności.

Monitorowanie i raportowanie wyników

Monitorowanie, raportowanie, reagowanie

Monitorowanie witryn oraz algorytmów Google

To etap, który został umieszczony na końcu tylko umownie, gdyż tak naprawdę proces monitorowania stanu witryny oraz jej widoczności trwa nieprzerwanie od samego początku pozycjonowania.

W monitorowaniu wspierają nas zewnętrzne jak i autorskie narzędzia, dzięki którym możemy błyskawicznie reagować na niepożądane zmiany na stronie, problemy techniczne czy zmiany w widoczności wynikające z zawirowań na rynku wyszukiwarek internetowych.

Raportowanie = konsultacje

Pod nazwą raportowania kryje się bieżąca konsultacja oraz kontakt, dzięki czemu możemy elastycznie dostosowywać działania oraz strategie do potrzeb klienta oraz wyzwań, które stawia przed nami rynek w branży.

Jak długo czeka się na pierwsze efekty?

Pozycjonowanie to proces ciągły, cykliczny, ale czy można określić czas, po którym widoczne będą efekty naszej inwestycji w ten rodzaj reklamy w Google?


Pozycjonowanie stron to długotrwały proces

Zwiększ widoczność witryny już po kilku tygodniach.

Nie da się jednoznacznie określić czasu potrzebnego na osiągnięcie założonych celów w strategii SEO. Czas ten można szacować, bazując na posiadanym doświadczeniu lub znajomości danej branży.

Pozycjonowanie to proces złożony, składający się z wielu etapów, a czas trwania każdego z nich zależy od wielu czynników. Niektóre z nich są zaprezentowane na poniższej liście:

 • wielkość witryny
 • konkurencyjność w branży
 • aktualny stan witryny
 • historia oraz aktualny stan domeny
 • działania konkurencji
 • algorytmy Google

Średnio przyjmuje się, że czas potrzebny na zaobserwowanie jakichkolwiek efektów pozycjonowania wynosi od dwóch do trzech miesięcy, ale nie jest to reguła i często efekty działań SEO widoczne są już po dwóch lub trzech tygodniach. W bardziej skrajnych przypadkach czas ten może wydłużyć się nawet do 6 miesięcy lub roku, w przypadku gdy zidentyfikowane problemy optymalizacyjne są złożone, a branża cechuje się niezwykłą konkurencyjnością. Żaden z przytoczonych przedziałów, nie może być jednak przyjmowany za wyznacznik, ponieważ każda witryna jest unikalna i wymaga spersonalizowanej strategii SEO.

Pozycjonowanie stron - Dobór wyrażeń kluczowych

Pozycjonowanie stron - Optymalizacja SEO

Keywords research, czyli analiza oraz dobór odpowiednich wyrażeń kluczowych, na bazie których budowana będzie widoczność Twojej strony w wyszukiwarce. Frazy kluczowe muszą być dopasowane do Twojej działalności i jak najlepiej odzwierciedlać Twoją ofertę oraz informacje zawarte w Twojej witrynie.

Słowa kluczowe (zwane także wyrażeniami lub frazami), to zapytania wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki Google w celu odnalezienia informacji, produktów lub usług.

Zapytania użytkowników można podzielić na kilka kategorii, wśród których wyróżnia się zapytania brandowe, ogólne lub bardziej sprecyzowane, składające się z "długiego ogona" (long-tail). Analiza wyrażeń pozwala poznać ich potencjał w postaci średniej miesięcznej wyszukiwalności, a także stopień trudności (konkurencyjność).

Przygotowując ofertę dla Twojej witryny dobierzemy najbardziej optymalną listę wyrażeń kluczowych, na bazie której budowana będzie widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce, jej jakość, autorytet oraz zaufanie.

Do poszukiwania oraz analizy słów kluczowych korzystamy z narzędzi takich jak:

Narzędzia do analizy słów kluczowych

Pozycjonowanie stron - optymalizacja SEO

Pozycjonowanie stron - Optymalizacja SEO

SEO polega na znalezieniu wszystkich słabych stron witryny, a następnie zaplanowanie zmian na stronie oraz ich wdrożenie. Dzięki optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek, staje się ona bardziej przyjazna i rosną jej szansę na wzrost widoczności.

Każda strona jest oceniana przez algorytmy Google na podstawie ponad 200 czynników, które dodatkowo mogą zmieniać swoją wagę oraz znaczenie w zależności od kategorii witryny czy branży.

Poniżej znajduje się lista wybranych elementów, które weryfikowane są podczas audytu witryny, a następnie optymalizowane:

 • Sekcja HEAD
  • Tytuł witryny
  • Opis strony
  • Meta-tag robots
  • Linki kanoniczne
 • Mapa witryny
 • Plik robots.txt
 • Nawigacja i linkowanie wewnętrzne
 • Struktura witryny - architektura informacji
 • Przekierowania
 • Strony błędów
 • Kod HTML/CSS/JS
 • Obrazy
 • Szybkość witryny
 • Dane uporządkowane - strukturalne
 • Wersja mobilna
Pozycjonowanie stron - Optymalizacja SEO

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Nie da się ustalić jednorodnego cennika pozycjonowania stron internetowych dla każdej witryny. Wynika to z faktu, że każda witryna jest inna i należy dopasować do niej indywidualną strategię.


Proces pozycjonowania poprzedza dokładna analiza, wykonywana przez specjalistę SEO. Dzięki niej można zbadać historię domeny, dobrać wyrażenia kluczowe, ocenić konkurencyjność i wiele innych czynników, które docelowo mają wpływ na proces zwiększania widoczności strony internetowej. Dzięki tym informacjom ustalana jest cena pozycjonowania.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Poznaniu
Fraza Cena
Kwiaciarnia Poznań 69 zł
Warsztat samochodowy Poznań 59 zł
Hydraulik Poznań 49 zł
* Podane w tabeli ceny są przykładowe i mogą ulec zmianie w trakcie wyceny.

Ostateczna cena pozycjonowania uzależniona jest od wielu czynników, takich jak konkurencyjność, historia domeny, zawartość strony internetowej, lokalizacja czy zasięg reklamy internetowej.

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie?

Według badań w większości przypadków użytkownicy szukający informacji w Internecie nie przechodzą na drugą stronę wyników wyszukiwania. Największe znaczenie ma zatem pierwsza strona SERP (Search Engine Results Page) - jeżeli nie ma w niej Twojej strony internetowej, szanse na dotarcie do Ciebie przez potencjalnych klientów drastycznie maleją.

Pozycjonowanie stron internetowych jest rozwiązaniem tego problemu. Dzięki pozycjonowaniu zwiększasz widoczność swojej strony internetowej, docierając tym samym do większej liczby klientów.


☑ Zdobywasz nowych klientów

SEO i pozycjonowanie to jedna z najbardziej skutecznych metod reklamy w internecie. Wykorzystaj jej możliwości do wypromowania Twojej strony internetowej.

☑ Reklama globalna, krajowa lub lokalna

Pozycjonowanie w całym kraju, szerokie czy lokalne? Niezależnie od tego jak działa Twoje przedsiębiorstwo, dopasujemy ofertę pozycjonowania tak, aby Twoja witryna docierała do jak największej ilości potencjalnych i konwertujących klientów.

☑ Budujesz zaufanie, świadomość oraz autorytet

Pozycjonowanie to nie tylko lepsza widoczność witryny w wynikach wyszukiwania, ale również rozpoznawalność i budowanie świadomości marki. Pozycjonowanie stron buduje także Twój autorytet.

Pozycjonowanie stron - najczęściej zadawane pytania

1. Czy raz uzyskane pozycje w wynikach wyszukiwania zostaną na zawsze?

Niestety nie. Pozycjonowanie stron to proces ciągły, który wymaga stałej pracy, analiz, monitorowania wyników oraz cyklicznych zmian, dzięki którym na bieżąco dopasowuje się witrynę do algorytmów wyszukiwarki Google.

Ponadto stale przybywa stron konkurencyjnych, które również wprowadzają zmiany na swoich stronach internetowych oraz optymalizują je, tak aby uzyskać jak najwyższe pozycje na konkurencyjne wyrażenia.

2. Czy agencja SEO może zagwarantować osiągnięcie konkrentych pozycji?

Gwarancja osiągnięcia konkrentych pozycji jest niemożliwa. Jest to spowodowane tym, że agencja SEO nie ma wpływu na algorytm wyszukiwarki Google, który jest w dużej mierze nieprzewidywalny. Wyszukiwarka Google oraz jej algorytmy to zewnętrzne środowisko, w którym działa Twoja witryna i to ją należy przystosować do panujących w wyszukiwarce zasad.

3. Czy reklamy Google Ads mają wpływ na pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania?

Reklamy wyświetlane w ramach Google Ads (do niedawna AdWords) nie mają żadnego wpływu na pozycje osiągane w organicznych wynikach wyszukiwania. Google Ads, czyli płatne wyniki wyszukiwania, działają jako zupełnie niezależny mechanizm, bazując na określonej konfiguracji kampanii reklamowej oraz budżecie.

4. Czy można pozycjonować stronę na każde słowo kluczowe?

Pozycjonowanie stron nie jest ograniczone konkretnymi wyrażeniami, jednakże promowanie swojej witryny na każde istniejące słowo kluczowe nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, przynajmniej z dwóch powodów.

Po pierwsze, jeżeli prowadzisz mały lokalny biznes i masz prostą stronę internetową, to prawdopodobnie nie uda Ci się przeskoczyć na bardzo konkurencyjne wyrażenie ponad stronę, która działa na rynku od wielu lat i znana na całym świecie.

Drugi powód to dopasowanie wyrażeń kluczowych - w trakcie pozycjonowania dobiera się takie słowa kluczowe, które odzwierciedlają oferowane przez Ciebie produkty oraz usługi i mają największą szansę na konwersję. Pozycjonowanie słów, które nie mają nic wspólnego z Twoim biznesem, nawet jeśli okaże się skuteczne, to nie przyniesie Ci żadnych zysków, gdyż użytkownicy będą opuszczać Twoją stronę internetową.

5. Czy można pozycjonować strony bardzo niskiej jakości?

Pozycjonować można każdą stronę internetową. To właśnie SEO, czyli optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek, ma za zadanie sprawić, że witryna stanie się bardziej przyjazna dla wyszukiwarki i jej robotów. Ideą pozycjonowania jest właśnie poprawianie jakości danej witryny, budowanie jej autorytetu i zaufania.

6. Czy kara ręczna lub "filtr" w wyszukiwarce Google mogą zostać usunięte ze strony?

Tak, bez względu na to czy na daną stronę zostały nałożone "działania ręczne" czy jest to tzw. "filtr algorytmiczny". Oba przypadki są najczęściej powodami obniżenia lub zamrożenia pozycji i ogólnej widoczności witryny w wyszukiwarce.

Ratowanie witryny w takich przypadkach jest zazwyczaj trudnym i żmudnym procesem, w którym przede wszystkim należy ustalić przyczynę nałożenia kary lub filtra, a następnie podjąć działania, mające na celu ich usunięcie.

7. Jak mogę wspomóc promocję mojej witryny w wyszukiwarce Google?

Przede wszystkim pomyśl o swoich obecnych i potencjalnych klientach. Warto działać na tych płaszczyznach, na których jest największa szansa na pozyskanie nowych klientów oraz ich zatrzymanie. Podejmując z nami współpracę możesz liczyć na wskazówki oraz porady w jaki sposób wspierać proces pozycjonowania, tak aby osiągać jeszcze lepszą i bardziej stabilną widoczność w wynikach wyszukiwania i dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Jeśli dopiero uruchomiłeś swoją pierwszą stronę internetową i chciałbyś dowiedzieć się się od czego zacząć, zajrzyj do naszego poradnika SEO, w którym znajdziesz podstawy optymalizacji witryny oraz cenne rady i wskazówki.

8. Korzystam już z innych form reklamy, czy warto dodatkowo pozycjonować moją stronę?

Owszem, pozycjonowanie otwiera przed Tobą nowy kanał pozyskiwania potencjalnych klientów!

Liczba internautów w Polsce stale rośnie, a już teraz ponad 80% badanych Polaków korzysta codziennie z Internetu, gdzie wyszukuje informacje, produkty oraz usługi. Jeżeli korzystasz już z innych form reklamy, na przykład kampanii Google Ads, e-mail marketingu, artykułów sponsorowanych czy reklamy na Facebooku, to pozycjonowanie będzie doskonałym uzupełnieniem Twojej strategii promocji i ułatwi odnalezienie Twojej strony oraz oferty w Internecie.

9. Zależy mi na szybkich efektach i wzroście pozycji - jak je osiągnąć?

W sytuacji, gdzie konieczne są natychmiastowe efekty, warto zainteresować się np. kampanią linków sponsorowanych Google Ads. Pozycjonowanie to złożony, długotrwały proces, w którym na pierwsze wyniki promocji czeka się często kilka miesięcy.

Czy pozycjonowanie jest mi potrzebne?

Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie warto zadać kilka dodatkowych, pomocniczych pytań:

 • Chciałbyś zyskać reputację i miano lidera w branży?
 • Chciałbyś zwiększyć przychody i rozwijać swój biznes?
 • Nie widzisz swojej strony w Google po wyszukaniu istotnych dla Ciebie słów kluczowych?
 • Posiadasz stronę internetową swojej firmy, ale nigdy jej nie promowałeś?
 • Pozycjonujesz już swoją stronę, ale nie jesteś zadowolony z efektów?
 • Tworzysz stronę internetową swojej firmy i chciałbyś od razu zadbać o jej widoczność w Internecie?

Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to usługa pozycjonowania jest zdecydowanie dla Ciebie.

Źródła statystyk wykorzystanych na stronie: consumerbarometer.com (2017) oraz gemius.pl (styczeń 2018).

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej witryny?