Pozycjonowanie lokalne

Local SEO & Growth Marketing.

Lokalne SEO, czyli myśl globalnie, działaj lokalnie

Dowiedz się jak pozycjonowanie lokalne zmieni Twój biznes.

Lokalne SEO

Twoi klienci są tuż za rogiem. Pozwól się odnaleźć.

Prowadzisz warsztat samochodowy, piekarnię, cukiernię, restaurację, a może świadczysz inne usługi na obszarze swojego miasta?

Każdego dnia mieszkańcy Twojego miasta poszukują usług lokalnych za pomocą wyszukiwarki Google, która lokalizuje użytkownika i przedstawia mu wyniki z firmami, które są najbliżej lub świadczą swoje usługi na danym obszarze.

Lokalne pozycjonowanie sprawi, że pokażesz im się i ułatwisz dotarcie do Twojej firmy lub wybór i skorzystanie właśnie z Twoich usług, zamiast konkurencji!

Pamiętaj, że potencjalni klienci szukają lokalnych informacji wszędzie na różnych urządzeniach - na każdym etapie procesu zakupowego.


Skutecznie docieraj do klientów w Twojej okolicy.
Daj się odnaleźć i zwiększ zyski ze swojego biznesu.

Wypełnij formularz i zdobądź bezpłatną wycenę.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Administratorem danych osobowych jest Semrevo - Grupa SOODA Joanna Nowakowska z siedzibą w Kościanie przy ul. Dworcowej 10/4, 64-000 Kościan, NIP: 698-133-01-53.

Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przez nas przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie - podstawa to prawnie uzasadniony interes administratora - art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz zakończenia korespondencji w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi lub zawarcia ewentualnej umowy.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. W kwestiach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami kontaktować drogą korespondencyjną lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]

Regulamin i polityka prywatności

Pozycjonowanie lokalne - to warto wiedzieć

Statystyki, które zmienią Twoje spojrzenie na reklamą lokalną.

Google zleciło Ipsos MediaCT oraz Purchased przeprowadzenie badań mających na celu zbadanie zachowań klientów wyszukujących informacji lokalnych na komputerach, smartfonach i tabletach.

Lokalizacja użytkowników

Czterech na pięciu klientów korzysta z wyszukiwarki poszukując informacji lokalnych. To aż 80% badanych użytkowników!

Dane teleadresowe, godziny otwarcia, dostępność produktów i wskazówki dojazdu to najczęściej poszukiwane informacje, które jednocześnie są niezwykle ważne w kontekście lokalnego SEO i pozycjonowania.

Lokalizowanie wyszukiwań użytkowników
Działania użytkowników

Wyszukiwanie lokalne owocuje w działania

Wyszukiwanie lokalne przyczynia się do większej ilości zakupów, niż inny rodzaj wyszukiwania informacji.

Aż 18% wyszukiwań lokalnych za pomocą smartfona zaowocowało zakupami w ciągu jednego dnia, podczas gdy taki sam rezultat osiągnęło zaledwie 7% pozostałych typów wyszukiwań.

Reklama lokalna

Ponownie czterech na pięciu klientów chciałoby znajdować informacje oraz reklamy dopasowane pod kątem ich lokalizacji oraz najbliższego otoczenia.

Z informacji zawartych w reklamach lub wynikach wyszukiwania korzysta aż 60% badanych użytkowników. Najbardziej pożądanymi informacjami są: adres, numer telefonu do lokalnego sklepu lub firmy oraz wskazówki dojazdu.

Reklama lokalna

Pozycjonowanie lokalne w wybranych miastach w Polsce

Nie pozwól się szukać - daj się odnaleźć!