Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Nie znalazłeś wszystkich informacji na naszej stronie? A może chcesz nam o czymś powiedzieć? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy


Dane teleadresowe


Semrevo

Agencja SEO
Pozycjonowanie stron internetowych

ul. Wiktora Jankowskiego 2

61-248 Poznań

[email protected]

tel. +48 535 782 012

NIP: 6981651041

Administratorem danych osobowych jest Semrevo Tomasz Stężycki z siedzibą w Kościanie przy ul. Os. Jagiellońskie 49/1, 64-000 Kościan, NIP: 6981651041.

Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przez nas przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie - podstawa to prawnie uzasadniony interes administratora - art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz zakończenia korespondencji w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi lub zawarcia ewentualnej umowy.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. W kwestiach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami kontaktować drogą korespondencyjną lub pocztą elektroniczną na adres [email protected].

Regulamin i polityka prywatności